zapisy
ulotka_bok

W programie kursów:

Walc Angielski, Walc Wiedeński, Tango, Foxtrot, Quickstep, Samba, Cha-cha-cha, Rumba, Mambo, Jive, Rock & roll, Disco blues

 

 

KURS TAŃCA I STOPNIA

Zajęcia taneczne dla początkujących.
Uczymy się na nich podstawowych kroków: Walca Angielskiego, Foxtrota, Tanga, Cha-Cha-Cha, Samby, Rock and Roll'a, Mambo i Disco Blues'a. Kształtujemy prawidłową postawę taneczną. Słuchamy charakterystycznej dla poszczególnych tańców muzyki i poznajemy podstawowe rytmy taneczne.

KURS TAŃCA II STOPNIA

Zajęcia taneczne dla średniozaawansowanych.
Doskonowalimy podstawowe kroki i uczymy się nowych figur tanecznych w tańcach poznanych na I stopniu kursu. Uczymy się podstawowych kroków: Walca Wiedeńskiego i Rumby.

KURS TAŃCA III STOPNIA

Zajęcia taneczne dla zaawansowanych.
Doskonalimy umiejętności poznane na kursach I i II stopnia. Poznajemy nowe figury taneczne i uczymy się prowadzenia partnerki. Dbamy o prawidłową sylwetkę i postawę taneczną. Uczymy się podstawowych kroków Jiv'a i Polki.

KURSY TAŃCA  DLA ZAAWANSOWANYCH

Przeznaczone dla par, które ukończyły trzy stopnie kursów tańca. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Utrwalają nabyte umiejętności i utrzymują uczestników w dobrej kondycji fizycznej. Doskonalimy na nich technikę dbamy o styl i charakter tańca. Szczególną uwagę zwracamy na sposoby prowadzenia partnerki i swobodne, naturalne poruszanie na parkiecie w czasie tańca.

ZAJĘCIA TYPU "PRACTICE"


Zajęcia uzupełniające zarówno dla uczestników kursów tańca jak i dla osób korzystających z lekcji indywidualnych. W ich trakcie indywidualnie ćwiczymy poznane kroki i figury taneczne.

LATINO DLA PAŃ

Zajęcia dla pań pragnących nauczyć się podstawowych kroków i figur cha cha cha, rumby, mambo i samby. W prostych układach choreograficznych poznajemy technikę taneczną , kształtujemy sylwetkę oraz doskonalimy typowo kobiecy ruch ciała podkreślający biodra, talię, nogi oraz przebieg ruchu ramion i rąk. Lekcja stylu i wdzięku.

 

<< Wróć do oferty