Dorośli – Pary

Chcesz szlifować swoje umiejętności taneczne? A może szukasz najlepszego miejsca na rozpoczęcie nauki wybranego stylu? W Elite Dance w Warszawie z pewnością znajdziesz zajęcia taneczne dla dorosłych, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i pozwolą spełniać najskrytsze marzenia! W naszej szkole tańca oferujemy:

  • Taniec Towarzyski dla dorosłych
  • Obudź w sobie Tancerza – autorski program Joanny Grudzień
  • Kurs dla Narzeczonych

Taniec towarzyski dla dorosłych

Pragniesz spróbować swoich sił na parkiecie? Z przyjemnością wprowadzimy Cię w wyjątkowy świat tańca towarzyskiego, który odmieni Twoją codzienność. Nie ma lepszego sposobu na efektywne spędzanie czasu we dwoje niż aktywność fizyczna połączona z gorącymi muzycznymi rytmami! Już po kilku lekcjach nie będzie problemów z opanowaniem podstawowych figur i kroków. Taniec towarzyski dla dorosłych składa się z tańców standardowych i latynoamerykańskich – dzięki temu jeszcze lepiej poznasz taneczny świat i rozsmakujesz się w obu stylach. Jakie są najważniejsze korzyści z uczęszczania na lekcje?

 • Taniec towarzyski doskonale rozciąga i wzmacnia mięśnie oraz reguluje ciśnienie krwi w organizmie.
 • To świetny sposób na pozbycie się stresu i poprawę samopoczucia.
 • Zajęcia tańca towarzyskiego staną się przyjemną metodą na walkę z dodatkowymi kilogramami.
 • Podniesiesz swoją samoocenę i zyskasz więcej pewności siebie.
 • Poczujesz się swobodnie podczas różnego rodzaju imprez tanecznych.

Kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych w Elite Dance w Warszawie jest dedykowany zarówno dla par, jak i singli, którzy uwielbiają tańczyć solo.

Zajęcia tańca towarzyskiego dla dorosłych

W naszej szkole oferujemy profesjonalny kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych składający się z czterech stopni:

 • I stopień – Poziom początkujący trwa dwa semestry – 1 rok. Są to lekcje przeznaczone dla osób początkujących, które nie mają jeszcze doświadczenia z tańcem. Na kursie poznasz przede wszystkim podstawowe kroki oraz rytmy tańców towarzyskich i użytkowych, takich jak: disco samba, disco fox, salsa, walc angielski, cha cha cha, rock and roll i walc wiedeński;
 • II stopień – Poziom podstawowy trwający jeden semestr. Zajęcia przeznaczone dla par tańczących około roku. Na kursie poznajemy dwa nowe tańca: Rumbę i Tango, doskonalimy poznane wcześniej tańce dodając kolejne figury.Po odbyciu pierwszego i drugiego stopnia kursu Tańca Towarzyskiego, czyli łącznie 1,5 roku będziecie znali łącznie 9 tańców – 4 tańce użytkowe i 5 w zakresie tańca towarzyskiego. Po ukończeniu dwóch poziomów każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia podstawowego kursu Tańca Towarzyskiego. Pamiętajcie że Wasze pierwsze półtora roku tańca to przede wszystkim dobra zabawa.
 • III stopień – Poziom średniozaawansowany trwający 4 semestry – 2 lata. Poznasz 3 kolejne nowe tańce: Sambę, Jive, Quickstep. Na tym poziomie poświęcamy więcej uwagi technice poszczególnych kroków. Popracujemy nad Waszą kondycją. Pokażemy Wam ćwiczenia, które wzmocnią Waszą pracę stóp, kolan i bioder.
 • IV stopień – Poziom zaawansowany – dedykowany jest dla par, które ukończyły poprzednie stopnie lub mają przynajmniej 3,5-letnie doświadczenie w tańcu towarzyskim. Instruktor wprowadzi dwa nowe tańce: foxtrota i paso doble. To poziom nan którym będziesz mógł poczuć się jak profesjonalny tancerz. Ponieważ na zajęciach poznasz choreografię poszczególnych tańców bogate w zaawansowane figury, na które już na tym poziomie jesteś gotowy aby wykonać i czuć się swobodnie. Cały czas będziemy również doskonalić technikę każdej z figur. Poziom zaawansowany to również możliwość startów w turniejach Tańca Towarzyskiego. Nie wątpliwie tańcząc już tyle lat wiesz, że jest to Twoja pasja! Nasi trenerzy zadbają o Twój ciągły rozwój i sprawią że cały czas będziesz odczuwać ogromną przyjemność i radość z tańca.

Serdecznie zapraszamy na naukę tańca towarzyskiego dla dorosłych w Elite Dance w Warszawie, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanych trenerów z wieloletnią karierą zawodową.

Obudź w sobie Tancerza – autorski program Joanny Grudzień

Od wielu lat uczę i zaszczepiam miłość do tańca młodym jak i dorosłym kursantom. Każdy z moich podopiecznych, to osobna indywidualna historia. Zawsze ucząc poznaje Was bliżej, interesuje mnie, czemu chcieliście zacząć tańczyć, czy lepiej czujecie się tańcząc w swoich czterech ścianach, a może marzy Wam się występ na dużej scenie. Wiem, z jakimi problemami się borykacie, ponieważ od ponad 20 lat przez wiele tych problemów przeszłam sama, a od przeszło 15 lat słucham i staram się rozwiązywać Wasze. Robię to, ponieważ uważam, że dobry trener to również człowiek, który jest psychologiem, pedagogiem, przyjacielem, a jednocześnie Twoim katem, który nie pozwala ci się przestać rozwijać. Zgadzam się w pełni z poniższym cytatem: Trener jest kimś, kto mówi ci to czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć, po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.” – Tom Landry.

Dla mnie największą radością i wewnętrzną satysfakcją jest, kiedy to Wy, moi kursanci, robicie postępy i się spełniacie. Podziwiam, kiedy pokonujecie własne bariery i słabości, bo nie ma nic piękniejszego niż spełnianie własnych marzeń.

Często rozmawiając z Wami słyszę:

piękny ten sport, ale nie mam, z kim zacząć, bo mój mąż dużo pracuje…..“,

Ja się nie nadaję, mam drewniane nogi”,

nie słyszę rytmu”,

na imprezie stoję pod ścianą“,

jestem singlem, a przecież to taniec w parach“, 

wstydzę się, bo nie umiem tańczyć”.

To tylko pojedyncze przytoczone historie. I właśnie, dlatego postanowiłam, że stworzę autorski program, który uwzględni to wszystko, co od Was słyszę od wielu lat, rozwiąże Wasze problemy i zmobilizuje do tego, aby zacząć lub kontynuować przygodę z tańcem.

Korzyści:

 • forma spędzenia miło czasu
 • praca nad własny ciałem
 • schudnięcie
 • poprawa pamięci
 • poprawa koncentracji
 • oderwanie od rzeczywistości
 • odstresowanie
 • nabranie dystansu
 • ogromna dawka śmiechu i pozytywnej energii
 • poprawa postawy
 • zgrabne poruszanie
 • nauka poczucia rytmu 

Korzyści, które płyną z mojego programu nauczania, mogłabym tak wymieniać bez końca Taniec jest czystą formą wyrażania siebie, własnych emocji.

Program jest dedykowany dla osób, które:

 • chcą pozbyć się wstydu wyjścia na parkiet
 • chciałyby zacząć taniec towarzyski i nie mają partnera
 • od początku chcą poprawnie uczyć się poszczególnych figur i kroków – technika
 • przywiązują uwagę do atmosfery na zajęciach
 • lubią dobrze się bawić
 • chcą spełnić w końcu swoje marzenia
 • chcą poznać dziesięć tańców (standardowe i latynoamerykańskie)
 • są ambitne i otwarte na nowe wyzwania
 • chcą poznać nowych, ciekawych ludzi
 • łączy wspólna pasja
 • chcą zgubić zbędne kilogramy

PROGRAM:

Zaczynamy, biorąc na warsztat podstawowe kroki, najważniejsze aspekty oraz to, co uważam, że dany taniec potrzebuje, aby oddać jego charakter. Ponadto, na niektóre zajęcia zaproszę do pomocy partnera, żebyście mogli zobaczyć jak pewne rzeczy wyglądają w parze. Docelowo, każdy na sali pracuje sam i nad sobą, jednak przygotujcie się, że często będą ćwiczenia, które będziecie wykonywać w parach, oczywiście jak już się poznacie i będziecie czuli komfortowo. Moim celem jest rozkochać Was w tańcu towarzyskim. Na pierwsze spotkanie przyjdźcie ubrani luźno, w wygodnym (nietanecznym) obuwiu.

Pamiętajcie, każdy miesiąc, to nowa bajka, nowa historia poszczególnego tańca. Jaki taniec będzie tym pierwszym, od którego zacznę, pozostawię dla Was, jako małą niespodziankę. Nie mogę już doczekać się spotkania z Wami, wspólnej pracy, nowych przyjaźni i tej energii, którą chce Was zarażać każdego tygodnia.

Nie ma wymówek! W końcu przyszedł czas, abyście poznali magię tańca i radość jaką można czerpać z uprawiania tego sportu a raczej sztuki.

Program możesz realizować na dwa sposoby:

 • Zajęcia grupowe, na których poznasz ludzi takich jak Ty. Wspólna pasja, pozytywna energia, dużo śmiechu powoduje, że rodzą się na zajęciach niesamowite przyjaźnie. Ponad to na zajęciach grupowych możesz spróbować nowych kroków lub ćwiczeń w parze.
 • Zajęcia indywidualne, na których cała uwaga skupiona jest tylko na Tobie. I w tym systemie nie ma, co ukrywać postęp zrobisz zdecydowanie najszybciej. Lekcje indywidualne polecam osobom, które chcą więcej, intensywniej i jeszcze dokładniej poznać wszystkie tajniki Tańca Towarzyskiego. Na lekcji tańczę tylko z Tobą i cała moja uwaga skoncentrowana jest na pomocy Tobie, abyś poczuł/a płynność, rytmiczność, ale przede wszystkim radość i piękno, jakie płynie z tańca.

 

Jaki jest przedział wiekowy na zajęciach?

Pamiętaj, że taniec nie ma granicy wieku i są to jedne z nielicznych zajęć na terenie Polski, w których doskonale odnajdują się ludzie młodzi, dojrzali jak i seniorzy. Tak dobrze czytasz i uwierz mi nie jeden senior zaskoczył forma młodzież i odwrotnie, nie jeden młody początkujący kursant dodał siły i energii seniorowi. Taniec łączy pokolenia i chciałabym Wam to udowodnić. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z poprzednich edycji Obudź w sobie Tancerza!

Konieczne wcześniejsze zapisy.

Kurs dla Narzeczonych

Wielki dzień coraz bliżej a Wam cały czas brakuje czasu, aby przygotować swój wymarzony Pierwszy Taniec?

Pokażemy Wam kilka trików dzięki, którym choreografia będzie dla Was prosta, ale bardzo efektowna i idealnie odzwierciedli Wasz związek. Podobne metody stosowaliśmy przygotowując gwiazdy do znanego telewizyjnego tanecznego show.

Ponad to pomożemy w wyborze muzyki i podpowiemy ile czasu powinniście tańczyć, aby zaciekawić gości. Same treningi sprawia, że wspólnie spędzony czas na sali oderwie Was od sterujących przygotowań do ślubu i będzie wspaniała pamiątka na długie lata.

Chcąc oszczędzić czas na pewno idealna formą nauki będą lekcje indywidualne, które dopasujemy do Waszego grafiku. Znajdziecie u nas również kursy zajęć grupowych dla narzeczonych, na których nauczycie się tańców użytkowych przydatnych podczas zabawy z gośćmi weselnymi. Tylko w tym roku przygotowaliśmy ok.100 par, które z uśmiechem wspominają treningi i swoje wesele. Możecie być pewni, że nawet teściowa będzie pod ogromnym wrażeniem;)

 

Ślub to jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu, dlatego chcemy, aby każda jego część była perfekcyjnie zorganizowana, co zagwarantuje wspaniałe wspomnienia i świetną zabawę. Podczas przyjęcia goście z niecierpliwością czekają na pierwszy taniec weselny w wykonaniu świeżo upieczonych małżonków, który może jednak wiązać się ze stresem – szczególnie jeśli na co dzień nie ma się kontaktu z tańcem. Wszystko jest jednak do nadrobienia! Nie trzeba mieć za sobą zaawansowanych kursów lub nieprzeciętnego talentu, aby ten wyjątkowy taniec był doskonały i olśnił wszystkich zgromadzonych gości – w szkole Elite Dance udowadniamy, że tańczyć może każdy! Nawet osoby, które nie czują się szczególnie pewnie na parkiecie. W wyjątkowym dniu ślubu wszystko stanie się możliwe! Ułożymy choreografię zgodną z Waszym wyobrażeniem oraz oczekiwaniami i dobierzemy muzykę, która zbuduje odpowiedni nastrój. Nauka pierwszego tańca z Elite Dance w Warszawie to pestka! Ponadto pokażemy Wam nietrudne kroki tańca towarzyskiego, dzięki którym będziecie tańczyć na swoim weselu do białego rana!

Nie traćcie czasu, przychodźcie do nas już dzisiaj.