Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wspaniale może rozwijać się Wasze dziecko poprzez naukę tańca towarzyskiego?

Zapisując swoje dziecko na nasze zajęcia, dajecie mu nie tylko możliwość rozwijania umiejętności tanecznych, ale także przynosicie mu szereg korzyści.

Korzyści z Treningu Tanecznego dla Dzieci:

Rozwój Fizyczny: Twoje dziecko nauczy się poprawnej sylwetki, elegancji, płynności w ruchu nie tylko w tańcu, ale również podczas chodzenia, poprawi kondycje i koordynacje.
Rozwój Społeczny: Dzieci uczą się pracy z partnerem, komunikacji, szacunku i współpracy.
Rozwijanie Umiejętności Artystycznych: Taniec to doskonała forma wyrażania siebie i rozwijania kreatywności.
Budowanie Pewności Siebie: Poprzez pokonywanie trudności i zdobywanie nowych umiejętności, dzieci zyskują pewność siebie. Uczą jak się nie poddawać oraz, że każdą porażkę można przekuć w sukces.

Warsztaty Tańca Towarzyskiego dla dzieci

Zapraszamy na cykliczne warsztaty z Tańca Towarzyskiego dla dzieci. Podczas zajęć dzieci poznają bajkowy świat Tańca Towarzyskiego oraz będą mogły sprawdzić czy ten styl tańca jest dla nich odpowiedni. Wszystkie szczegóły gdzie, kiedy i o której odbywają się warsztaty możesz sprawdzić w Naszym grafiku lub w naszych mediach społecznościowych. Na każde warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.

Dlaczego My?

Na naszych zajęciach stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, rozwój i serdeczną atmosferę dzieci. Nasz zespół doświadczonych instruktorów troszczy się o każde dziecko, zapewniając stymulujące i bezpieczne środowisko treningowe. Dodatkowo, u nas każde dziecko ma szansę spełnić swoje taneczne marzenia. Nasza szkoła nie tylko kształci, ale także inspiruje do dążenia do własnych celów. Kto wie, może Wasze dziecko kiedyś stanie na parkiecie jako uczestnik „Tańca z Gwiazdami”?

Naszą misją jest rozkochać dzieci w tańcu. Chcemy, aby poczuły pasje, radość, dobrze się bawiły i spędzały czas wśród ludzi, do których zawsze mogą zwrócić się o pomoc. Wspieramy rodziców w wychowaniu i kształtowaniu młodych Tancerzy. Mamy kursantów, którzy jako dzieci stawiali swoje pierwsze kroki, wygrywali turnieje taneczne, a obecnie przygotowują z nami swój pierwszy taniec!:)
Uwielbiamy patrzeć, jak nasi podopieczni się zmieniają, dojrzewają i jak ogromny wpływ ma taniec na ich całe życie. Jednocześnie czujemy ogromną odpowiedzialność i szczęście towarzysząc im w tej drodze. I tak po ludzku jesteśmy dumni z każdego naszego Tancerza.

Jak przygotować dziecko na pierwsze zajęcia tańca towarzyskiego?

1. Wygodny strój niekrępujący ruchów ( leginsy, koszulka, body, dres)
2. Buty wygodne płaskie z miękka podeszwa

W późniejszym etapie ( Trener podpowie kiedy najlepiej):

1. Strój dla dziewczynki – spódniczka krótka do tańców latynoamerykańskich, długa czarna spódnica do tańców standardowych, body lub obcisła koszulka.
2. Buty dla dzieci do tańca towarzyskiego na kostce w cielistym kolorze dostępne w tanecznych sklepach, lub przez Internet

1. Strój dla chłopca – czarne spodnie do tańca towarzyskiego dostępne w sklepach tanecznych, Internecie lub uszycie na miarę. Koszulka obcisła, golf.
2. Buty do tańca towarzyskiego dla chłopców czarne, lakierowane są do tańców standardowych, matowe do tańców latynoamerykańskich.

Kontakt z Nami:

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście uzyskać więcej informacji, jesteśmy do dyspozycji. Zadzwońcie lub napiszcie do nas, a z przyjemnością udzielimy wszelkich potrzebnych informacji. Razem z nami, Wasze dziecko odkryje radość tańca i zdobędzie niezapomniane doświadczenia. Zapraszamy do naszej szkoły tańca towarzyskiego w Warszawie i Podkowie Leśnej.