Wielki dzień coraz bliżej a Wam cały czas brakuje czasu, aby przygotować swój wymarzony Pierwszy Taniec?

Pokażemy Wam kilka trików dzięki, którym choreografia będzie dla Was prosta, ale bardzo efektowna i idealnie odzwierciedli Wasz związek. Podobne metody stosowaliśmy przygotowując gwiazdy do znanego telewizyjnego tanecznego show.

Ponad to pomożemy w wyborze muzyki i podpowiemy ile czasu powinniście tańczyć, aby zaciekawić gości. Same treningi sprawia, że wspólnie spędzony czas na sali oderwie Was od sterujących przygotowań do ślubu i będzie wspaniała pamiątka na długie lata.

Chcąc oszczędzić czas na pewno idealna formą nauki będą lekcje indywidualne, które dopasujemy do Waszego grafiku. Znajdziecie u nas również kursy zajęć grupowych dla narzeczonych, na których nauczycie się tańców użytkowych przydatnych podczas zabawy z gośćmi weselnymi. Tylko w tym roku przygotowaliśmy ok.100 par, które z uśmiechem wspominają treningi i swoje wesele. Możecie być pewni, że nawet teściowa będzie pod ogromnym wrażeniem;)

 

Ślub to jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu, dlatego chcemy, aby każda jego część była perfekcyjnie zorganizowana, co zagwarantuje wspaniałe wspomnienia i świetną zabawę. Podczas przyjęcia goście z niecierpliwością czekają na pierwszy taniec weselny w wykonaniu świeżo upieczonych małżonków, który może jednak wiązać się ze stresem – szczególnie jeśli na co dzień nie ma się kontaktu z tańcem. Wszystko jest jednak do nadrobienia! Nie trzeba mieć za sobą zaawansowanych kursów lub nieprzeciętnego talentu, aby ten wyjątkowy taniec był doskonały i olśnił wszystkich zgromadzonych gości – w szkole Elite Dance udowadniamy, że tańczyć może każdy! Nawet osoby, które nie czują się szczególnie pewnie na parkiecie. W wyjątkowym dniu ślubu wszystko stanie się możliwe! Ułożymy choreografię zgodną z Waszym wyobrażeniem oraz oczekiwaniami i dobierzemy muzykę, która zbuduje odpowiedni nastrój. Nauka pierwszego tańca z Elite Dance w Warszawie to pestka! Ponadto pokażemy Wam nietrudne kroki tańca towarzyskiego, dzięki którym będziecie tańczyć na swoim weselu do białego rana!

Nie traćcie czasu, przychodźcie do nas już dzisiaj.