JOANNA GRUDZIEŃ

Założycielka Szkoły Tańca Elite Dance Warszawa w 2014 roku. Wice Mistrzyni Polski w Tańcach Standardowych, Mistrzyni niezliczonej ilości turniejów Tańca Towarzyskiego na świecie jak i w Polsce. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S zdobytą już wieku 14 lat!

Sportową przygodę z Tańcem Towarzyskim zaczęła w wieku 6 lat. Jej misją jej przekazywać swoją pasje, doświadczenie i rozkochać wszystkich w Tańcu Towarzyskim oraz zarażać pozytywną energią. Posiada ogromne 20 letnie doświadczenie w pracy z parami sportowymi, dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Obecnie prowadzi warsztaty i lekcje indywidualne na terenie Warszawy jak również Książenic, Milanówka, Podkowy Leśnej.

Jest nieliczną trenerka na terenie Polski, która z powodzeniem:

– Prowadzi kursantów, którzy chcą po prostu nauczyć się tańczyć, i traktują taniec jako hobby, dobrą zabawę oraz formę miłego spędzenia czasu (dzieci, dorośli, seniorzy)

– Przygotowuje pary sportowe do Mistrzostw Polski oraz największych światowych turniejów Tańca Towarzyskiego

– Przygotowała już tysiące wymarzonych choreografii do Pierwszego Tańca, które zawsze oddają klimat i historie miłości Młodej Pary

– Uczy gwiazdy polskiego show biznesu, które często szykują się do ważnego projektu filmu, serialu lub programu telewizyjnego. Pod jej okiem trenowali Jacek Rozenek, Weronika Rossati, Filip Bobek, Zosia Ślotała czy Sławek Uniatowski.

– Dokonała wielu metamorfoz kobiet, które często nie wierzyły w siebie a po kilku spotkaniach, poczuły swoją moc, energie, poczucie własnej wartości i odmieniły swoje życie

– Potrafi rozkochać w tańcu trzyletnie dziecko, zbuntowanych nastolatków jak i seniorów, którzy po zajęciach z Joanna czują, że zaczynają drugą młodość.

Największą radość i satysfakcje sprawia Joannie widok przemiany i rewolucji życiowych u swoich kursantów. Dlatego też wsłuchując się w potrzeby swoich podopiecznych stworzyła dwa bardzo wyjątkowe programy.

Pierwszy z nich to Obudź w sobie Tancerza, dedykowany dla osób dorosłych, które chcą nauczyć się techniki, wszystkich sekretów i poznać bajkowy świat Tańca Towarzyskiego, co istotne nie potrzebują partnera, aby zacząć. To innowacyjne podejście do Tańca Towarzyskiego zdobyło serca wielu kursantów, którzy wcześniej mogli jedynie uczestniczyć w kursach tanecznych w parze. Często wielu kursantów oglądając znane programy telewizyjne, zakochiwało się w Tańcu Towarzyskim, ale nie mieli odwagi lub nie mieli, z kim zacząć swojej przygody, dlatego też program stworzony przez Joanne odbił się wielkim sukcesem.

Drugi najnowszy program Obudź w sobie Kobietę Joanna dedykuje wszystkim kobietom, które bardzo często pełnią miliony ról (matek, żon, bizneswomen) w swoim życiu, dążą do perfekcji zapominając o….sobie. Zarówno ten program jak wszystko, co Joanna Tworzy musi wychodzić z jej serca, doświadczenia i wysłuchanej potrzeby swoich kursantów.

Jak mówi większość kursantów: „Pani Asia ma wyjątkowe, indywidualne podejście do każdego, bez znaczenia czy chcesz tańczyć zawodowo, rekreacyjnie, potrafi wyczuć, czego oczekuje kursant i dostosować zajęcia, tak aby został uzyskany zamierzony cel współpracy. Jej pozytywna energia sprawia, że z zajęć wychodzisz po prostu szczęśliwy”.

Najważniejsza na zajęciach jest dla niej pozytywna atmosfera, bo tylko wtedy każdy z uczestników może się rozwijać, pokonywać swoje bariery i po prostu dobrze się bawić!

Czekam na Was drodzy kursanci będę zaszczycona móc nazwać się Waszą trenerką!

 

Wicemistrzyni Polski w Tańcach Standardowych, finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzyni niezliczonej ilości turniejów Grad Prix Polski, kilkunastokrotna Mistrzyni Okręgu, posiadająca najwyższą międzynarodową klasę taneczną S.

Występowała na największych turniejach tanecznych, na które przyjeżdżają najlepsze pary z całego świata: Blackpool Dance Festival(26 miejsce), German Open, Copenhaga Open, International Dance Festival.

Przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat. Swoje umiejętności doskonaliła u największych sław tańca: Cati Venone, Roberto Villi i Moreny Colagreco, Mistrzów Świata Professional Classic Showdance. Jako trener pracuje od 18 roku życia, prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowuje pary sportowe do startów w Mistrzostwach Okręgu, Mistrzostwach Polski oraz do wielu międzynarodowych turniejów. Do każdej pary podchodzi w sposób indywidualny.

Jak twierdzi: “każdy może nauczyć się tańczyć”! Potrzebna jest tylko siła woli, pozytywne nastawienie i energia do treningów.