SYLWIA GORCZYCA

Od najmłodszych lat swojego życia związana z tańcem nicią nierozrywalną. Nie wyobraża sobie, aby jej świat nie kręcił się wokół jej największej życiowej miłości, którą jest taniec towarzyski. To zdecydowanie jej sposób na życie, dlatego cały czas doskonali swoje umiejętności jako czynna tancerka oraz rozwija swoją karierę trenerską.
Bierze udział w najbardziej prestiżowych turniejach tańca na świecie jak Blackpool Dance Festival, Disney Paris, German Open czy Dutch Open Championships.
Wielokrotna Vice Mistrzyni Okręgu, finalistka Polish Open Championships, oraz Mistrzostw Polski Płd.-Wsch z międzynarodową klasą taneczną S w tańcach latynoamerykańskich. Jej poczynania taneczne można było niejednokrotnie oglądać na scenie programu telewizyjnego ,,Jaka to melodia?”.
Niezmiernie ceni sobie wszechstronny rozwój, dlatego jej zainteresowania obejmują także dziedziny dietetyki, przygotowania motorycznego oraz rozwoju mentalnego sportowców, a to wszystko po to, aby wzbijać się na wyżyny swojego tańca oraz nieustannie zgłębiać i poszerzać wiedzę jako instruktor. Uwielbia pracę z parami sportowymi, gdyż znając bardzo dobrze smak przygotowań do startów turniejowych czerpie radość z każdego, nawet najmniejszego, postępu swoich podopiecznych.
Ma jasno zdefiniowany cel w życiu – pragnie tańczyć i zarażać swoją pasją innych – zarówno dzieci, pary sportowe, jak i dorosłych.

W naszym studiu prowadzi zajęcia dla narzeczonych, taniec towarzyski a także dla dzieci balet i dance mix.