W naszej ofercie mamy kilka propozycji dla osób wolących indywidualny tryb nauki:

a) Lekcje tańca dla pary  – doskonałe dla par, które chciałyby nauczyć się tańczyć, ale nie mają czasu uczestniczyć w zajęciach grupowych. Lekcje ustalane są indywidualnie z instruktorem, który dopasuje odpowiedni dzień i godzinę do Państwa grafiku. Zapraszamy również pary, które chciałyby doskonalić swój warsztat taneczny, przygotowują się do ważnych turniejów lub pokazów tanecznych. Lekcje indywidualne to też alternatywa dla par przygotowujących się do pierwszego tańca. Instruktor pomoże dobrać odpowiednią muzykę i przygotuje choreografie dopasowaną specjalnie do umiejętności pary. Na pewno będzie to niezapomniany taniec dla Was, jak również dla wszystkich gości.

b) Lekcje tańca z nauczycielem  – to najbardziej efektywna forma nauki tańca. Polecana szczególnie dla osób chcących występować w bardzo popularnym w ostatnim czasie systemie Pro-Am. Zgodnie z jego ideą, instruktor i jego kursant przygotowują się do jednego lub kilku tańców i wspólnie występują na pokazach albo turniejach tańca towarzyskiego. Lekcje pozwalają łatwo zrozumieć zasady tańczenia w parze. Podczas zajęć instruktor kładzie szczególny nacisk na prawidłową sylwetkę, technikę i rytmikę tańca.

c) Lekcje indywidualne dla par sportowych  – przeznaczone dla par, które czynnie uczestniczą w turniejach tańca towarzyskiego, reprezentują klub Elite Dance Warszawa na terenie Polski i za granicą.