Obudź w sobie Kobietę

Obudź w sobie Kobietę

Nie masz partnera lub po prostu lubisz tańczyć solo? Zapraszamy na zajęcia stworzone właśnie z myślą o Tobie. Kursy solo to wspaniała forma zajęć podczas których będziecie się dobrze bawić w trakcie nauki techniki i choreografii.

To nie tylko doskonała forma ruchu kształtująca ciało ale także gwarantująca dobrą zabawę i odpoczynek. Nie bez kozery badania wykazują, że taniec przedłuża życie i zapobiega chorobie Alzheimera.

Studio Tańca – zajęcia taneczne solo:

Oferujemy następujące zajęcia:

 • Obudź w sobie tancerza – Autorski program Joanny Grudzień
 • Zajęcia wzmacniające plus relaksacja
 • Salsa Solo
 • Latino Solo
 • Body Building

Obudź w sobie tancerza – Autorski program Joanny Grudzień

Od wielu lat uczę i zaszczepiam miłość do tańca młodym jak i dorosłym kursantom. Każdy z moich podopiecznych, to osobna indywidualna historia. Zawsze ucząc poznaje Was bliżej, interesuje mnie, czemu chcieliście zacząć tańczyć, czy lepiej czujecie się tańcząc w swoich czterech ścianach, a może marzy Wam się występ na dużej scenie. Wiem, z jakimi problemami się borykacie, ponieważ od ponad 20 lat przez wiele tych problemów przeszłam sama, a od przeszło 15 lat słucham i staram się rozwiązywać Wasze. Robię to, ponieważ uważam, że dobry trener to również człowiek, który jest psychologiem, pedagogiem, przyjacielem, a jednocześnie Twoim katem, który nie pozwala ci się przestać rozwijać. Zgadzam się w pełni z poniższym cytatem: Trener jest kimś, kto mówi ci to czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć, po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.” – Tom Landry.

Dla mnie największą radością i wewnętrzną satysfakcją jest, kiedy to Wy, moi kursanci, robicie postępy i się spełniacie. Podziwiam, kiedy pokonujecie własne bariery i słabości, bo nie ma nic piękniejszego niż spełnianie własnych marzeń.

Często rozmawiając z Wami słyszę:

piękny ten sport, ale nie mam, z kim zacząć, bo mój mąż dużo pracuje…..“,

Ja się nie nadaję, mam drewniane nogi”,

nie słyszę rytmu”,

na imprezie stoję pod ścianą“,

jestem singlem, a przecież to taniec w parach“,

wstydzę się, bo nie umiem tańczyć”.

To tylko pojedyncze przytoczone historie. I właśnie, dlatego postanowiłam, że stworzę autorski program, który uwzględni to wszystko, co od Was słyszę od wielu lat, rozwiąże Wasze problemy i zmobilizuje do tego, aby zacząć lub kontynuować przygodę z tańcem.

Korzyści:

 • forma spędzenia miło czasu
 • praca nad własny ciałem
 • schudnięcie
 • poprawa pamięci
 • poprawa koncentracji
 • oderwanie od rzeczywistości
 • odstresowanie
 • nabranie dystansu
 • ogromna dawka śmiechu i pozytywnej energii
 • poprawa postawy
 • zgrabne poruszanie
 • nauka poczucia rytmu

Korzyści, które płyną z mojego programu nauczania, mogłabym tak wymieniać bez końca Taniec jest czystą formą wyrażania siebie, własnych emocji.

Program jest dedykowany dla osób, które:

 • chcą pozbyć się wstydu wyjścia na parkiet
 • chciałyby zacząć taniec towarzyski i nie mają partnera
 • od początku chcą poprawnie uczyć się poszczególnych figur i kroków – technika
 • przywiązują uwagę do atmosfery na zajęciach
 • lubią dobrze się bawić
 • chcą spełnić w końcu swoje marzenia
 • chcą poznać dziesięć tańców (standardowe i latynoamerykańskie)
 • są ambitne i otwarte na nowe wyzwania
 • chcą poznać nowych, ciekawych ludzi
 • łączy wspólna pasja
 • chcą zgubić zbędne kilogramy

PROGRAM:

Przewidziany jest od września do czerwca. Każdego miesiąca (około 4 zajęcia) będę koncentrowała się nad jednym tańcem, zaczynając całkowicie od początku. Biorąc na warsztat podstawowe kroki, najważniejsze aspekty oraz to, co uważam, że dany taniec potrzebuje, aby oddać jego charakter. Ponadto, na niektóre zajęcia zaproszę do pomocy partnera, żebyście mogli zobaczyć jak pewne rzeczy wyglądają w parze. Docelowo, każdy na sali pracuje sam i nad sobą, jednak przygotujcie się, że często będą ćwiczenia, które będziecie wykonywać w parach, oczywiście jak już się poznacie i będziecie czuli komfortowo. Moim celem jest rozkochać Was w tańcu towarzyskim. Na pierwsze spotkanie przyjdźcie ubrani luźno, w wygodnym (nietanecznym) obuwiu.

Pamiętajcie, każdy miesiąc, to nowa bajka, nowa historia poszczególnego tańca. Jaki taniec będzie tym pierwszym, od którego zacznę, pozostawię dla Was, jako małą niespodziankę. Nie mogę już doczekać się spotkania z Wami, wspólnej pracy, nowych przyjaźni i tej energii, którą chce Was zarażać każdego tygodnia.

Nie ma wymówek! W końcu przyszedł czas, abyście poznali magię tańca i radość jaką można czerpać z uprawiania tego sportu a raczej sztuki.

Zajęcia w niedzielę od 18:00 do 19:00. Konieczne wcześniejsze zapisy.

 

 

 

Zajęcia wzmacniające plus relaksacja

Zajęcia wzmacniające z rozciąganiem stworzone są z myślą o osobach, które chcą popracować nad budową i wzmocnieniem gorsetu mięśniowego a także zadbać o rozciągnięcie mięśni i ich relaksację po ciężkim dniu czy treningu.

Zajęcia podzielone są na dwie części wzmacnianie i relaksację. Cześć pierwsza zajęć to wzmacnianie mięśni głębokich i całego gorsetu mięśniowego. Praca odbywa się głównie z ciężarem własnego ciała. W trakcie treningu wykorzystywane są przyrządy takie jak np. gumy oporowe. Poziom zaawansowania dostosowywany jest do grupy ale także indywidualnie do możliwości uczestników.

Druga cześć zajęć to rozciąganie i relaksacja niezbędna dla ciała, które coraz częściej jest eksploatowane do granic możliwości. Podczas tej części zajęć zadbamy o poszerzenie zakresu mięśni, delikatne ich rozciągnięcie. Na koniec każdych zajęć jest cześć poświęcona relaksacji i pracy z oddechem.

Zapraszamy 🙂

 

 

Salsa Solo

Szukasz sposobu na skuteczną poprawę samopoczucia? Chcesz spędzać swój wolny czas aktywnie i zadbać o swoją sylwetkę? Połącz przyjemne z pożytecznym i zapisz się na zajęcia tańca salsy solo w Elite Dance w Warszawie! Jest to jeden z tańców latynoamerykańskich o pochodzeniu karaibskim – łączy w sobie różne zmysłowe style i pozwala uczyć się świadomości ciała. Podczas zajęć duży nacisk kładziony jest na rytmiczne ruchy bioder, rąk oraz dłoni. Największymi zaletami lekcji salsy solo jest redukcja stresu, intensywny wysiłek fizyczny i przypływ niesamowitej energii do działania. Znów poczujesz się pięknie i wyjątkowo w swoim ciele. Salsa solo doskonale łączy elementy wielu interesujących kultur, jazzu i afrykańskich instrumentów, a do jej doskonalenia nie potrzebujesz partnera – wystarczy wygodny strój, ręcznik i butelka wody mineralnej. Doświadczeni instruktorzy w Elite Dance sprawią, że nauka choreografii będzie dla Ciebie czystą przyjemnością! W salsie solo zakochasz się już od pierwszych lekcji.

Doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy z Elite Dance Warszawa przygotowali intensywne zajęcia salsy solo, które pozwolą Ci poczuć egzotyczne klimaty i przenieść się do innego wymiaru. Po dokładnej rozgrzewce mięśni nauczysz się wszystkich podstawowych kroków salsy, które następnie połączone zostaną w ciekawą choreografię, stworzoną do żywiołowej i przyjemnej latynoskiej muzyki. Dzięki niej odprężysz się i odrzucisz na bok wszystkie troski. Jakie są korzyści uczęszczania na lekcje salsy solo? Do najważniejszych należą, m.in.:

 • poprawa ogólnej kondycji,
 • kształtowanie sylwetki i wzmocnienie mięśni,
 • wyzwolenie pozytywnych emocji,
 • zgłębienie tajników płynności ruchów ciała i odkrycie seksapilu,
 • spędzenie czasu w przyjemnej atmosferze wśród ludzi, którzy inspirują do działania.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na salsę solo w naszej szkole!

 

Latino Solo

Która z nas nie chciałaby poruszać się z takim wdziękiem i gracją jak latynoskie piosenkarki – teraz to marzenie może się spełnić! Latino solo to doskonałe połączenie różnych tańców, takich jak: gorąca salsa, rumba, cha-cha czy paso doble, które wywodzą się z rejonów Ameryki Łacińskiej. Specjalnie przygotowana choreografia w rytmach energicznej muzyki pozwoli Ci zatracić się w tańcu i poczuć się wyjątkowo w swoim ciele. Latino solo to taniec, który angażuje różne grupy mięśni, przez co pozwala świetnie wymodelować sylwetkę i spalić kalorie. Jeśli kochasz tańczyć, ale Twój partner niekoniecznie, jesteś singielką albo po prostu szukasz ciekawych zajęć, dzięki którym nabierzesz pewności siebie, latino solo to kurs stworzony dla Ciebie! Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia w naszej szkole Elite Dance Warszawa. Znakomici instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem sprawią, że opanowanie choreografii nie sprawi Ci żadnych kłopotów i spędzisz miło czas w przyjemnej atmosferze.

Nasza oferta zajęć tańca latino solo jest skierowana do kobiet pragnących odkryć w sobie seksapil, chcących aktywnie spędzić czas i przy okazji zgubić kilka zbędnych kilogramów. Na lekcje zapraszamy osoby w różnym przedziale wiekowym – dla pań w średnim wieku przygotowaliśmy zajęcia latino solo 45+, aby każda z uczestniczek czuła się komfortowo i swobodnie. Taniec nie zagląda w metrykę i jest dosłownie dla każdego! Każda lekcja latino solo poprzedzona jest dokładną rozgrzewką, która przygotuje mięśnie do intensywnej pracy i pozwoli Ci wprowadzić się w odpowiedni nastrój. Następnie instruktor rozpoczyna naukę krótkich układów choreograficznych przy doskonałej, żywiołowej muzyce, dzięki której zapomnisz o świecie zewnętrznym i pozbędziesz się nagromadzonego stresu. Nie czekaj dłużej i dołącz do naszej wspaniałej ekipy!

 

Body Building

Body building to prozdrowotne, wzmacniające układ narządu ruchu zajęcia. Łączą w sobie elementy pilatesu, jogi i skupiają się na wzmacnianiu mięśni głębokich (brzuch, plecy), a także kształtowaniu całego gorsetu mięśniowego. Trening rozpoczyna się od rozgrzewki a kończy rozciąganiem całego ciała. Podczas zajęć wykorzystywane są: maty, gumy oporowe, kettlebells, obciążniki. Zajęcia dla osób, które lubią dać sobie wycisk i szybko osiągnąć efek
ty w postaci poprawy własnej sylwetki.