Pragniesz zapisać się na zajęcia tańca, ale nie masz partnera? Nic straconego! W naszej szkole możesz rozwijać swoją pasję lub po prostu zagwarantować sobie świetną zabawę i aktywną formę spędzania czasu, która świetnie wpłynie na Twoją sylwetkę oraz samopoczucie. Zajęcia taneczne solo to również doskonała propozycja dla osób, które po prostu lubią tańczyć w pojedynkę, poznawać nowe kroki i uczyć się ciekawych choreografii, co pozwoli uwolnić energię! Już po kilku lekcjach zyskasz więcej pewności siebie i po prostu… Zakochasz się w tańcu. W Elite Dance Warszawa oferujemy takie zajęcia taneczne solo, jak:

  • Salsa solo – to taniec pozwalający odkryć zmysłowość, poćwiczyć koordynację i poznać możliwości własnego ciała. Nauka kroków odbywa się w rytmach latynoskiej muzyki, dzięki której przeniesiesz się mentalnie w egzotyczne klimaty;
  • Latino solo – jeśli kochasz żywiołową muzykę i równie żywiołowe ruchy są to zajęcia idealne dla Ciebie! Podczas kursu poznasz podstawy cha-chy, samby, rumby czy paso doble.
  • Animal flow – są to zajęcia idealne dla osób, które lubią intensywne treningi – łączą ze sobą wysiłek siłowy z rozmaitymi akrobacjami typowymi dla świata zwierząt. Świetna zabawa gwarantowana!

Wybierz zajęcia taneczne solo dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań!

Taniec salsa solo

Jednym z najbardziej zmysłowych tańców jest właśnie salsa – idealna dla wszystkich miłośników gorących rytmów i ruchów pełnych wdzięku. To taniec, który uczy świadomości ciała poprzez wykorzystywanie jego poszczególnych partii: bioder, rąk, nóg czy klatki piersiowej. Podczas zajęć salsy solo w Warszawie  poznasz wszystkie podstawowe kroki i opanujesz wciągającą choreografię z porywającą muzyką w tle! W mgnieniu oka zapomnisz o codziennych troskach, obowiązkach i pracy. Parkiet pochłonie Cię bez reszty! Nasz wykwalifikowany instruktor podczas każdej lekcji uczy poprawności wykonywania ruchów, aby zajęcia salsy solo były jak najbardziej efektywne i sprawiały maksimum przyjemności. Dowiedz się więcej o tym wyjątkowym tańcu i zapisz się na kurs jeszcze dzisiaj!

Taniec animal flow

Co kryje się pod tajemniczą nazwą tańca animal flow? W zajęciach chodzi przede wszystkim o naśladowanie naturalnych ruchów zwierząt. Trening to połączenie takich metod, jak: joga, pilates, parkour, callanetics czy taniec współczesny. Bazuje on na obciążeniu własnego ciała i sile grawitacji, a ćwiczenia wykonuje się boso, co jest zupełnie nowym doznaniem! Przy okazji wpływamy pozytywnie na współpracę układu nerwowego z układem mięśniowym. Podczas jednego treningu animal flow w Warszawie można spalić nawet do 600 kalorii – to doskonały sposób na zgubienie zbędnych kilogramów i wymodelowanie sylwetki. Taniec animal flow jest złożony z określonych pozycji, które posiadają przypisane komendy. Instruktor wypowiada je według własnego uznania, a uczestnicy je wykonują. Więcej informacji o animal flow w Elite Dance znajdziesz tutaj.

Taniec latino solo

Uwielbiasz gorące tańce latynoamerykańskie? W takim razie nie czekaj ani minuty dłużej i zapisz się na zajęcia latino solo w naszej szkole Elite Dance Warszawa! Podczas kursu nauczysz się kroków rumby, salsy, paso doble i cha-chy – sprawdzisz, który taniec skradnie Twoje serce. Nie musisz się obawiać, że nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z latino solo. Nasze lekcje podzielone są na różne poziomy zaawansowania, aby każdy znalazł coś dla siebie i rozwijał swoje taneczne umiejętności. W czasie trwania kursu wpadniesz w wir porywających ruchów, uwolnisz swój temperament i popracujesz nad kształtowaniem zgrabnej sylwetki. To wszystko oczywiście przy żywiołowej muzyce latynoamerykańskiej, która przeniesie Cię w zupełnie inny świat. Dowiedz się więcej i rozpocznij swoją przygodę z tańcem latino solo!