Chcesz szlifować swoje umiejętności taneczne? A może szukasz najlepszego miejsca na rozpoczęcie nauki wybranego stylu? W Elite Dance w Warszawie z pewnością znajdziesz zajęcia taneczne dla dorosłych, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i pozwolą spełniać najskrytsze marzenia! W naszej szkole tańca oferujemy:

   • Taniec Towarzyski dla dorosłych
   • Obudź w sobie Tancerza – autorski program Joanny Grudzień
   • Kurs dla Narzeczonych
   • Party Dance
   • Sekcja sportowa Tańca Towarzyskiego dla dorosłych
   • Balet dla dorosłych

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do fajnego spędzania czasu na zajęciach tanecznych dla dorosłych.

 

Taniec towarzyski dla dorosłych

Pragniesz spróbować swoich sił na parkiecie? Z przyjemnością wprowadzimy Cię w wyjątkowy świat tańca towarzyskiego, który odmieni Twoją codzienność. Nie ma lepszego sposobu na efektywne spędzanie czasu we dwoje niż aktywność fizyczna połączona z gorącymi muzycznymi rytmami! Już po kilku lekcjach nie będzie problemów z opanowaniem podstawowych figur i kroków. Taniec towarzyski dla dorosłych składa się z tańców standardowych i latynoamerykańskich – dzięki temu jeszcze lepiej poznasz taneczny świat i rozsmakujesz się w różnych technikach. Jakie są najważniejsze korzyści z uczęszczania na lekcje? M.in.:

 • Taniec towarzyski doskonale rozciąga i wzmacnia mięśnie oraz reguluje ciśnienie krwi w organizmie.
 • To świetny sposób na pozbycie się stresu i poprawę samopoczucia.
 • Zajęcia tańca towarzyskiego staną się przyjemną metodą na walkę z dodatkowymi kilogramami.
 • Podniesiesz swoją samoocenę i zyskasz więcej pewności siebie.

Kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych w Elite Dance w Warszawie jest dedykowany zarówno dla par, jak i singli, którzy uwielbiają tańczyć solo.

W naszej szkole oferujemy profesjonalny kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych składający się z trzech stopni:

 • I stopień – są to lekcje przeznaczone dla osób początkujących, które nie mają jeszcze doświadczenia z tańcem. Na kursie poznasz przede wszystkim podstawowe kroki oraz rytmy tańców towarzyskich i użytkowych, takich jak: disco, samba, cha-cha, walc angielski czy tango argentino. Poziom początkujący trwa dwa semestry – 1,5 roku;
 • II stopień – zajęcia tańca towarzyskiego dla średniozaawansowanych. Poznasz na nich nowe kroki, poćwiczysz wciągające choreografie i będziesz doskonalić swoje umiejętności. Cały kurs na tym poziomie trwa 2 lata;
 • III stopień – zaawansowany – dedykowany jest dla par, które ukończyły poprzednie stopnie lub mają przynajmniej 3,5-letnie doświadczenie w tańcu towarzyskim. Instruktor wprowadzi dwa nowe style: foxtrota i sambę. Nie zabraknie również nowych kroków i trudniejszych figur.

Serdecznie zapraszamy na naukę tańca towarzyskiego dla dorosłych w Elite Dance w Warszawie, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanych trenerów z wieloletnią karierą zawodniczą.

 

Obudź w sobie Tancerza – autorski program Joanny Grudzień

Od wielu lat uczę i zaszczepiam miłość do tańca młodym jak i dorosłym kursantom. Każdy z moich podopiecznych, to osobna indywidualna historia. Zawsze ucząc poznaje Was bliżej, interesuje mnie, czemu chcieliście zacząć tańczyć, czy lepiej czujecie się tańcząc w swoich czterech ścianach, a może marzy Wam się występ na dużej scenie. Wiem, z jakimi problemami się borykacie, ponieważ od ponad 20 lat przez wiele tych problemów przeszłam sama, a od przeszło 15 lat słucham i staram się rozwiązywać Wasze. Robię to, ponieważ uważam, że dobry trener to również człowiek, który jest psychologiem, pedagogiem, przyjacielem, a jednocześnie Twoim katem, który nie pozwala ci się przestać rozwijać. Zgadzam się w pełni z poniższym cytatem: Trener jest kimś, kto mówi ci to czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć, po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.” – Tom Landry.

Dla mnie największą radością i wewnętrzną satysfakcją jest, kiedy to Wy, moi kursanci, robicie postępy i się spełniacie. Podziwiam, kiedy pokonujecie własne bariery i słabości, bo nie ma nic piękniejszego niż spełnianie własnych marzeń.

Często rozmawiając z Wami słyszę:

piękny ten sport, ale nie mam, z kim zacząć, bo mój mąż dużo pracuje…..“,

Ja się nie nadaję, mam drewniane nogi”,

nie słyszę rytmu”,

na imprezie stoję pod ścianą“,

jestem singlem, a przecież to taniec w parach“,

wstydzę się, bo nie umiem tańczyć”.

To tylko pojedyncze przytoczone historie. I właśnie, dlatego postanowiłam, że stworzę autorski program, który uwzględni to wszystko, co od Was słyszę od wielu lat, rozwiąże Wasze problemy i zmobilizuje do tego, aby zacząć lub kontynuować przygodę z tańcem.

Korzyści:

 • forma spędzenia miło czasu
 • praca nad własny ciałem
 • schudnięcie
 • poprawa pamięci
 • poprawa koncentracji
 • oderwanie od rzeczywistości
 • odstresowanie
 • nabranie dystansu
 • ogromna dawka śmiechu i pozytywnej energii
 • poprawa postawy
 • zgrabne poruszanie
 • nauka poczucia rytmu

Korzyści, które płyną z mojego programu nauczania, mogłabym tak wymieniać bez końca Taniec jest czystą formą wyrażania siebie, własnych emocji.

Program jest dedykowany dla osób, które:

 • chcą pozbyć się wstydu wyjścia na parkiet
 • chciałyby zacząć taniec towarzyski i nie mają partnera
 • od początku chcą poprawnie uczyć się poszczególnych figur i kroków – technika
 • przywiązują uwagę do atmosfery na zajęciach
 • lubią dobrze się bawić
 • chcą spełnić w końcu swoje marzenia
 • chcą poznać dziesięć tańców (standardowe i latynoamerykańskie)
 • są ambitne i otwarte na nowe wyzwania
 • chcą poznać nowych, ciekawych ludzi
 • łączy wspólna pasja
 • chcą zgubić zbędne kilogramy

PROGRAM:

Przewidziany jest od września do czerwca. Każdego miesiąca (około 4 zajęcia) będę koncentrowała się nad jednym tańcem, zaczynając całkowicie od początku. Biorąc na warsztat podstawowe kroki, najważniejsze aspekty oraz to, co uważam, że dany taniec potrzebuje, aby oddać jego charakter. Ponadto, na niektóre zajęcia zaproszę do pomocy partnera, żebyście mogli zobaczyć jak pewne rzeczy wyglądają w parze. Docelowo, każdy na sali pracuje sam i nad sobą, jednak przygotujcie się, że często będą ćwiczenia, które będziecie wykonywać w parach, oczywiście jak już się poznacie i będziecie czuli komfortowo. Moim celem jest rozkochać Was w tańcu towarzyskim. Na pierwsze spotkanie przyjdźcie ubrani luźno, w wygodnym (nietanecznym) obuwiu.

Pamiętajcie, każdy miesiąc, to nowa bajka, nowa historia poszczególnego tańca. Jaki taniec będzie tym pierwszym, od którego zacznę, pozostawię dla Was, jako małą niespodziankę. Nie mogę już doczekać się spotkania z Wami, wspólnej pracy, nowych przyjaźni i tej energii, którą chce Was zarażać każdego tygodnia.

Nie ma wymówek! W końcu przyszedł czas, abyście poznali magię tańca i radość jaką można czerpać z uprawiania tego sportu a raczej sztuki.

Zajęcia w niedzielę od 17:00 do 18:15. Konieczne wcześniejsze zapisy.

 

Kurs dla Narzeczonych

Wielki dzień coraz bliżej a Wam cały czas brakuje czasu, aby przygotować swój wymarzony Pierwszy Taniec?

Pokażemy Wam kilka trików dzięki, którym choreografia będzie dla Was prosta, ale bardzo efektowna i idealnie odzwierciedli Wasz związek. Podobne metody stosowaliśmy przygotowując gwiazdy do znanego telewizyjnego tanecznego show.

Ponad to pomożemy w wyborze muzyki i podpowiemy ile czasu powinniście tańczyć, aby zaciekawić gości. Same treningi sprawia, że wspólnie spędzony czas na sali oderwie Was od sterujących przygotowań do ślubu i będzie wspaniała pamiątka na długie lata.

Chcąc oszczędzić czas na pewno idealna formą nauki będą lekcje indywidualne, które dopasujemy do Waszego grafiku. Znajdziecie u nas również kursy zajęć grupowych dla narzeczonych, na których nauczycie się tańców użytkowych przydatnych podczas zabawy z gośćmi weselnymi. Tylko w tym roku przygotowaliśmy ok.100 par, które z uśmiechem wspominają treningi i swoje wesele. Możecie być pewni, że nawet teściowa będzie pod ogromnym wrażeniem;)

 

Ślub to jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu, dlatego chcemy, aby każda jego część była perfekcyjnie zorganizowana, co zagwarantuje wspaniałe wspomnienia i świetną zabawę. Podczas przyjęcia goście z niecierpliwością czekają na pierwszy taniec weselny w wykonaniu świeżo upieczonych małżonków, który może jednak wiązać się ze stresem – szczególnie jeśli na co dzień nie ma się kontaktu z tańcem. Wszystko jest jednak do nadrobienia! Nie trzeba mieć za sobą zaawansowanych kursów lub nieprzeciętnego talentu, aby ten wyjątkowy taniec był doskonały i olśnił wszystkich zgromadzonych gości – w szkole Elite Dance udowadniamy, że tańczyć może każdy! Nawet osoby, które nie czują się szczególnie pewnie na parkiecie. W wyjątkowym dniu ślubu wszystko stanie się możliwe! Ułożymy choreografię zgodną z Waszym wyobrażeniem oraz oczekiwaniami i dobierzemy muzykę, która zbuduje odpowiedni nastrój. Nauka pierwszego tańca z Elite Dance w Warszawie to pestka! Ponadto pokażemy Wam nietrudne kroki tańca towarzyskiego, dzięki którym będziecie tańczyć na swoim weselu do białego rana!

Nie traćcie czasu, przychodźcie do nas już dzisiaj.

Party Dance

Na zajęciach poznacie proste kroki, rytm wpadający w ucho i efektowne figury, które pozwolą wam przetańczyć na każdej imprezie. Panowie dzięki kilku poznanym trikom w prowadzeniu partnerki już nigdy nie usłyszą od swojej partnerki, że ją szarpie. Paniom pokażemy jak w łatwy sposób nabrać płynnych i kobiecych ruchów. Ponadto na kursie poznacie podstawy salsy, bachaty, disco samby, które to królują w ostatnim czasie na wszystkich imprezach. To idealne zajęcia dla par, które chcą miło spędzić wspólnie czas, zrobić coś dla siebie i przez godzinę zapomnieć o całym świecie 😊. Gwarantowana dobra zabawa, dawka śmiechu i pozytywnej energii. Pamiętajcie, aby zabrać z sobą wygodny strój i dobry nastrój.

Sekcja sportowa tańca towarzyskiego dla dorosłych

Sekcja Sportowa Tańca Towarzyskiego to kolejny etap w rozwoju tanecznym naszych par. To także miejsce dla osób, które chciałyby doskonalić technikę tańców latynoamerykańskich i standardowych, zadbać o styl i charakter tańca brać udział w turniejach Tańca Towarzyskiego i reprezentować nasz Klub.

Pary należące do Sekcji, mogą uczestniczyć w pokazach i turniejach tańca towarzyskiego oraz brać udział w licznych szkoleniach i obozach z najlepszymi trenerami w kraju i na świecie.

Balet dla dorosłych

Nie wiesz, w jaki sposób zabrać się do nauki tańca? Brakuje Ci niezbędnych podstaw? W takim razie zapisz się na zajęcia baletu dla dorosłych w naszej szkole Elite Dance w Warszawie i zmierz się ze stylem klasycznym. Da Ci on niezbędne podstawy, aby rozwijać dalsze umiejętności taneczne. Nawet jeśli traktujesz taniec tylko jako formę aktywnego spędzania czasu, balet okaże się strzałem w dziesiątkę! Dlaczego? Oto kilka najważniejszych powodów:

 • technika klasyczna korzystnie wpływa na sylwetkę i pozwala wzmocnić mięśnie,
 • uczęszczanie na lekcje to znakomita metoda na gorszy nastrój i polepszenie samopoczucia,
 • zajęcia baletu uczą poruszania się z wdziękiem i gracją,
 • mamy możliwość obcowania ze sztuką, która wzbogaca nasze wnętrze.

W Elite Dance kursy prowadzą przeszkoleni i doświadczeni instruktorzy, którzy mają na koncie wiele tanecznych sukcesów w kraju i za granicą. Dbamy również o świetną atmosferę, a każdy uczestnik jest dla nas unikalną indywidualnością. Serdecznie zapraszamy na zajęcia baletu dla dorosłych – nie ma na co czekać!

Serdecznie zapraszamy na lekcje baletu dla dorosłych organizowane w naszej szkole tańca w Warszawie. Nasi wykwalifikowani trenerzy nauczą Cię prawidłowej postawy ciała – to dobry nawyk, który możesz wykorzystać w codziennym życiu. W trakcie kursu poznasz podstawowe pozycje i figury tańca klasycznego, których opanowanie sprawi Ci wiele satysfakcji. Oprócz ciekawych ćwiczeń wpływających pozytywnie na kształtowanie smukłej sylwetki, wykonasz gimnastykę umysłu i wzmocnisz charakter. Zajęcia baletu pozwalają nie tylko kształtować mięśnie, ale uczą też cierpliwości, pokory i wytrwałego dążenia do celu. Trener prowadzący zajęcia na bieżąco skoryguje pojawiające się błędy i niedociągnięcia, aby z tygodnia na tydzień uzyskać łatwość w wykonywaniu ćwiczeń. Nie zwlekaj dłużej i zgłoś się na zajęcia baletu dla dorosłych w Elite Dance!