Dla wszystkich młodych pasjonatów tańca i dla tych, którzy dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę, przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu: obozy taneczne. To świetna okazja to szlifowania swoich umiejętności, rozbudzenia w sobie miłości do tańca lub rozwijania hobby związanego z tańcem. Do wspólnej zabawy na obozach tanecznych w Warszawie zapraszamy dzieci oraz młodzież w wieku szkolnym, która lubi aktywność fizyczną i tryska energią! Wzięcie udziału w obozie tanecznym to doskonała okazja do nauczenia się nowych kroków, poznania innych stylów, doskonalenia swojego warsztatu, konsultacji z profesjonalistami czy poznania wielu interesujących osób, które dzielą te same zainteresowania. Podczas trwania warsztatów każdy może choć na chwilę stać się taneczną gwiazdą! Obozy taneczne w Warszawie to idealne połączenie nauki z zabawą i ruchem, którego w obecnych czasach często brakuje dzieciom. Moc atrakcji i rozmaitych zajęć z pewnością pozwoli na chwilę oderwać się od codzienności i wkroczyć w zwariowany świat tańca, gdzie wszystko jest możliwe!

Obóz taneczny z Elite Dance

W szkole tanecznej Elite Dance organizujemy atrakcyjne obozy taneczne dla dzieci i młodzieży, które pozwalają przygotować się do sezonu i zdobyć nowe umiejętności. Stawiamy na najlepszych trenerów, dla których taniec to prawdziwa życiowa pasja. Posiadają oni również niezbędne przygotowanie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, dzięki czemu obozy taneczne są jeszcze bardziej owocne, a uczestnicy świetnie się bawią. Szkoła ma na swoim koncie wiele sukcesów, co tylko potwierdza wysokie kwalifikacje i zaangażowanie instruktorów. Obozy taneczne z Elite Dance Warszawa to:

  • nauka tańca pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów,
  • bezpieczeństwo i niezapomniane wrażenia,
  • możliwość poznania nowych technik związanych z tańcem,
  • inspiracja do rozwijania swojej pasji lub złapanie tanecznego bakcyla,
  • ciekawe atrakcje, które urozmaicają wydarzenie.

Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty obozów tanecznych w Warszawie, a w razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.