Profesjonalna szkoła tańca to przede wszystkim ekipa wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę oraz z zapałem uczą kroków wybranego stylu tanecznego. Bez nich nie mogłyby się odbyć żadne zajęcia! Z tego względu w Elite Dance Warszawa stawiamy tylko na najlepszych instruktorów tańca, którzy mają na swoim koncie mnóstwo sukcesów – zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach za granicą. Założycielką szkoły jest Joanna Grudzień, która posiada wieloletnie doświadczenie w tańcu towarzyskim oraz międzynarodową klasę taneczną S – o jej dokonaniach i sukcesach można pisać w nieskończoność! To bez wątpienia instruktorka tańca przez duże „I”, która chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami zdobytymi na największych turniejach tanecznych. Zaufały jej takie gwiazdy, jak: Filip Bobek, Jacek Rozenek czy Weronika Rossati.

Kwalifikowani i utytułowani instruktorzy tańca

Aby skutecznie i efektywnie móc uczyć innych, najpierw samemu trzeba postarać się o jak najlepszy dorobek zawodowy – w końcu każdy uczeń potrzebuje swojego mistrza! Tylko wówczas można osiągać prawdziwe taneczne sukcesy. W naszej szkole stawiamy na indywidualności, czyli barwne osoby z prawdziwą miłością do tańca, którym nie brakuje doskonałych umiejętności technicznych oraz wysokich kwalifikacji – taki powinien być każdy instruktor tańca. Najważniejsze zalety naszej kadry trenerskiej to:

  • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych i nauczaniu,
  • ogromna ilość osobistych sukcesów w Polsce i za granicą, dzięki którym każdy z instruktorów tańca w Elite Dance Warszawa jest specjalistą w obranym stylu,
  • zaplecze pedagogiczne, dzięki czemu mogą oni pracować z dziećmi i młodzieżą,
  • ogromna pasja do tańca i chęć ciągłego doskonalenia się, co odzwierciedla się w jakości prowadzonych zajęć.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej i zapisz się na lekcje, które odmienią Twoje życie! Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi instruktorzy tańca czekają na Ciebie!