KADRA ELITE DANCE

Joanna Grudzień
Joanna Grudzień
Joanna Grudzień
  JOANNA GRUDZIEŃ
Założycielką Studia Tańca Elite Dance w Warszawie jest Joanna Grudzień – instruktorka, trenerka z wieloletnim doświadczeniem tańca towarzyskiego, Wicemistrzyni Polski w Tańcach Standardowych, finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzyni niezliczonej ilości turniejów Grad Prix Polski, kilkunastokrotna Mistrzyni Okręgu, posiadająca najwyższą międzynarodową klasę taneczną S.

Występowała na największych turniejach tanecznych, na które przyjeżdżają najlepsze pary z całego świata: Blackpool Dance Festival(26 miejsce), German Open, Copenhaga Open, International Dance Festival.

Przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat. Swoje umiejętności doskonaliła u największych sław tańca: Cati Venone, Roberto Villi i Moreny Colagreco, Mistrzów Świata Professional Classic Showdance. Jako trener pracuje od 18 roku życia, prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowuje pary sportowe do startów w Mistrzostwach Okręgu, Mistrzostwach Polski oraz do wielu międzynarodowych turniejów. Do każdej pary podchodzi w sposób indywidualny.

Jak twierdzi: "każdy może nauczyć się tańczyć"! Potrzebna jest tylko siła woli, pozytywne nastawienie i energia do treningów.
Jest autorką choreografii do filmów, seriali, uczyła takie gwiazdy jak Filip Bobek, Weronika Rossati, Jacek Rozenek, i wiele innych. Bierze udział w programach telewizyjnych: "Kocham Cię Polsko", "Telekamery", "Jaka to melodia" oraz licznych galach i koncertach ze znanymi artystami polskiej estrady.


Prowadzenie zajęć sprawia jej ogromną radość i satysfakcję. Zaraża swoją pasją i pozytywną energią. Treningi pod okiem Joanny, to gwarantowana dawka dobrego humoru, świetnej zabawy i... odrobiny potu :)


Joanna Grudzień zaprasza do swojej szkoły wszystkich, którzy chcą doświadczyć bajkowej magii tańca!
Beata Rumin-Gebel   BEATA RUMIN-GEBEL
Jest związana z ruchem tanecznym od roku 1978. W roku 1985 wraz ze swoim partnerem Andrzejem Łaszczukiem zdobywając tytuł Mistrza Polski w tańcach standardowych w kl. "A" otrzymała międzynarodową klasę taneczną "S". Od tego czasu do roku 1994 była wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski w tańcach standardowych oraz w 10-ciu tańcach. W roku 1991 wicemistrzem, a w roku 1994 Mistrzem Polski w tańcach standardowych. W latach 1989-94 szkoliła się i trenowała w najlepszych studiach tanecznych w Londynie. Wielokrotnie brała udział w Otwartych Mistrzostwach Wielkiej Brytanii, Otwartych Mistrzostwach Międzynarodowych i Festiwalu Tańca w Blackpool. Reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Świata w roku 1992 oraz 1995. Do największych sukcesów na arenie międzynarodowej zalicza udział w 1/8 finału Open International Dance Championships w tańcach standardowych w roku 1994 w Londynie.

Ma doświadczenia trenerskie. Od roku 1994 pracowała z parami Akademickiego Klubu Tańca Towarzyskiego Politechniki Szczecińskiej będąc przez 4 lata trenerem tego klubu w tańcach standardowych. Trenowała pary w klasach od "E" krajowej do "S" międzynarodowej.

Od 2004 roku prowadzi lekcje indywidualne i zajęcia kursów tańca towarzyskiego dla dorosłych.

Zdała egzaminy sędziowskie i od listopada 2005 roku jest sędzią Polskiego Towarzystwa Tanecznego.


Jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Szczecińskiej, ale to taniec towarzyszy jej przez całe dorosłe życie i wiąże z nim ogromne nadzieje na przyszłość jako sędzia, nauczyciel tańca, działacz i animator kultury.Andrzej Łaszczuk   ANDRZEJ ŁASZCZUK
Doświadczony trener par sportowych, założyciel studia tańca Elite Dance w Szczecinie. Od 1994 roku trenuje pary od klasy "E" krajowej do "S" międzynarodowej. Pasjonat tańca towarzyskiego.

Wspólnie ze swoją partnerką Beatą Rumin-Gebel był wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w tańcach standardowych oraz w 10-ciu tańcach. W roku 1991 wicemistrzem, a w roku 1994 Mistrzem Polski w tańcach standardowych. W latach 1989-94 szkolił się i trenował w najlepszych studiach w Londynie. Wielokrotnie brał udział w Otwartych Mistrzostwach Wielkiej Brytani, Otwartych Mistrzostwach Międzynarodowych i Festiwalu Tańca w Blackpool. Reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w roku 1992 oraz 1995. Jest fantastycznym tancerzem, trenerem a przede wszystkim skromnym człowiekiem, który zaraża swoją pasją do tańca wszystkie pokolenia.

Krótko mówiąc MISTRZ w pełnym tego słowa znaczeniu.

Aleksandra Jurga   ALEKSANDRA JURGA
Jest tancerką z międzynarodową klasą mistrzowską „S” w tańcach latynoamerykańskich. Kilkukrotna finalistka i medalistka Mistrzostw Polski, Polski Południowej oraz Akademickich Mistrzostw Polski. Z sukcesami reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej. Do najważniejszych osiągnięć należą między innymi: Finał turnieju Dutch Open w holenderskim Assen, finał międzynarodowego turnieju w białoruskim Gomel, 2 miejsce w międzynarodowym turnieju tańca „Hradec Kralove Open”, finał na „Pucharze Uralu” w Ufie, finał międzynarodowego Festiwalu Tańca „Renesans Cup” w Moskwie, itd.

Poza tańcem turniejowym pani Ola występowała również w wielu programach oraz przedsięwzięciach telewizyjnych takich jak: „Jaka to melodia?”, „Hity Dekady”, „Festiwal Piosenki Polskiej” w Opolu, „Polsat Sopot Festival”, „Sabat Czarownic”, Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego „Złota Tarka”.
Ania Szwajda   ANIA SZWAJDA
Taniec jest jej pasja, którą stara się zarażać swoich kursantów. Sama nie tylko uczy ale też tańczy w parze ProAm występując w Polsce i na świecie.

Prowadzi zajecia Latino solo,salsy solo a także salsy w parach oraz zajęcia taneczne dla dzieci.

W swojej pracy z kobietami stara sie dzielić radością z tańca i ruchu, rozwijać kobiecość a także budować pewność siebie wśród swoich kursantek. Nauka dzieci sprawia jej ogromną frajdę i satysfakcję. Ania wprost zaraża pozytywną energią.

Wszyscy wiemy jak niezmiernie ważne jest trzymanie centrum w tańcu a także dobre rozciągnięcie mięśni po treningu. Niestety po powrocie do domu nie ma juz na to czasu ani ochoty. Dlatego Ania zaprasza wszystkich na zajecia zdrowego kręgosłupa, gdzie zadba o wzmocnienie mięśni a także ich elastyczność.

Mikołaj Tama   Mikołaj Tama
Tańczy od 10 roku życia. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym.

Jest II Vc-Mistrzem Polski w kat. Under 21 w 10 Tańcach (2015r.), kilkukrotnym finalistą i półfinalistą Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Polski Południowej, wielokrotnym Mistrzem Okręgu Podkarpackiego w kat. Under 19 oraz Under 21 w stylu LA i SS, Vc-Mistrzem Okręgu Mazowieckiego w kat. Under 21 stylu LA i ST oraz zwyciezcą i finalistą licznych turniejów rangi Grand Prix Polski.

Taniec to jego wielka pasja. W tańcu odnajduje siebie i wiąże z nim swoją zawodową przyszłość.