Szkoła Tańca Elite Dance w Warszawie została założona w 2014 roku przez trenerkę tańca towarzyskiego Joannę Grudzień. Jest to miejsce przeznaczone dla osób pragnących poznać taniec towarzyski w jego sportowej i rekreacyjnej formie. Nasze studio wyróżnia rodzinna atmosfera i indywidualne podejście do każdego uczestnika kursów. Taniec nie ma granic wiekowych dlatego w naszej szkole doskonale bawią się zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

   Bardzo ważny jest dla nas rozwój taneczny, a także wychowanie dzieci i młodzieży. Przygotowaliśmy specjalną ofertę różnych styli tanecznych, takich jak: taniec towarzyski, taniec nowoczesny, taniec współczesny, dance mix, hip hop, po to, aby każdy mógł odnaleźć i poczuć w którym kierunku dalej chciałby się rozwijać. Każdego lata organizujemy wyjazdowe obozy sportowe, na których pod okiem najlepszych trenerów dzieci przygotowują się do nowego sezonu tanecznego. Współpracujemy też z różnymi placówkami oświatowymi na terenie Warszawy, które rekomendują naszą szkołę.

   Każdy trener w naszej szkole tańca ma przygotowanie pedagogiczne i lata doświadczenia w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Dzięki pracy i zaangażowaniu wielu osób, w tak krótkim czasie, udało nam się przygotować wiele par, które zdobywają najwyższe trofea na turniejach tańca towarzyskiego, w różnych klasach i kategoriach wiekowych.

   Taniec towarzyski dla par, niezapomniane lekcje pierwszego tańca, technika tańca towarzyskiego, latino dla Pań to tylko niektóre z zajęć jakie nasza szkoła ma w swojej ofercie dla osób dorosłych. Chcąc wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy grupę tańca towarzyskiego 50+, w której panuje fantastyczna atmosfera. Mamy również zajęcia o nazwie "Zdrowy kręgosłup", na których można się zrelaksować i odprężyć. Organizujemy także kilkudniowe wyjazdy taneczne, na których nasi kursanci mogą lepiej się poznać, spędzić miło czas w gronie osób, które łączy wspólna pasja jaką jest Taniec.

   Szczególną troską obejmujemy pary sportowe, ponieważ bardzo zależy nam na ich rozwoju i sukcesach w turniejach sportowych. Przygotowujemy je do Mistrzostw Polski oraz do zawodów międzynarodowych. Specjalnie dla nich opracowywany jest program szkoleń z najlepszymi trenerami z Polski i z zagranicy.


   Bardzo zależy nam na tym, aby w szkole tańca Studio Elite Dance w Warszawie każdy zapomniał o troskach codziennego życia i dał się ponieść muzyce.

   Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego studia, aby poczuć magiczny klimat tańca!


supadance All For Dance