TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI

TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI      Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat. Kurs przygotowuje do różnych pokazów i turniejów tańca towarzyskiego. Dzieci uczą się prawidłowej postawy oraz kroków z zakresu tańca towarzyskiego: cha cha cha, samby, rumby, paso doble, jive’a, poleczki, walca angielskiego, walca wiedeńskiego, qiuckstepa. Na zajęciach nie zabraknie również zabaw, podczas których dzieci integrują się z grupą, ćwiczą koordynację i po prostu świetnie się bawią. Kto wie może i Twoje dziecko zatańczy kiedyś z Gwiazdami?     

Zajęcia zostały podzielone na 3 poziomy zaawansowania:

I stopień: podstawowy - zajęcia 1 raz w tygodniu przez 60 minut. Dodatkowo istnieje możliwość udziału w piątkowych DARMOWYCH 90-minutowych zajęciach PRACTICE, na które zapraszamy wszystkich Rodziców, aby mogli zobaczyć postępy swoich pociech. Poziom podstawowy trwa dwa semestry.

II stopień: średniozaawansowany - zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut plus dodatkowo piątkowe 90-minutowe DARMOWE zajęcia PRACTICE, na które zapraszamy wszystkich Rodziców chcących zobaczyć postępy swoich pociech. Poziom średniozaawansowany trwa 4 semestry.

III stopień: zaawansowany - przeznaczony DLA PAR, które ukończyły dwa pierwsze stopnie lub trenowały taniec towarzyski minimum 3 lata. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 75 minut plus obowiązkowy 90-minutowy PRACTICE piątkowy (zajęcia darmowe). Rodziców serdecznie zapraszamy do podglądania postępów swoich pociech!NAZWA TERMIN START ZAPISY
Grupa sportowa - kontynuacja Wtorek 17.45-19.00
05.09.2017
Turniejowa Sekcja Tańca Poniedziałek
Środa
19.00-20.30
19.00-20.30
04.09.2017
Practice OPEN
Zajęcia darmowe
Piątek 19.00-20.45