TECHNIKA TAŃCA TOWARZYSKIEGO

TECHNIKA TAŃCA TOWARZYSKIEGO      Zajęcia dla wszystkich, którzy chcieliby wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności taneczne niezależnie od stopnia zaawansowania. Na kursie wszyscy trenują osobno, każdy pracuje nad własnym ciałem, koordynacją, stopami, rękami i… kondycją J Instruktor bardzo dokładnie omawia i pokazuje techniczne aspekty poszczególnych figur tanecznych. W tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich. Doskonałe zajęcia zarówno dla początkujących, którzy od podstaw chcieliby uczyć się poprawności i dokładności wykonywania figur, jak również dla par sportowych dla poprawy jakości, techniki, rytmiczności i stylu tańca.


   UWAGA: Tylko w naszej szkole zajęcia z techniki tańca są płatne dowolnie do naszej klubowej skarbonki!!!

NAZWA TERMIN START ZAPISY
TECHNIKA TAŃCA TOWARZYSKIEGO Środa 20.30-22.00
05.10.2016
Wieczorek taneczny
Zajęcia darmowe
Piątek 20.45-22.00